| MrUniverse a întrebat:

Http://www.gandul.info/......s-15830998

Cititi si voi comentariile...

Homofobilor: Care e problema voastra? De ce faceti mereu spume la gura cand auziti de acest lucru?

Voi spuneti ca "asa ceva nu este normal". Chiar asa? Stiinta e de alta parere...

State ca Olanda, Suedia, Islanda, Danemarca, Australia, Canada vi se par cumva anormale?

(Nu stiu daca e chiar necesar sa spun asta, dar voi, homofobii, sunteti chiar PROSTI)

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu sunt pro casatorile intre persoanele de sex dar nu sunt de acord pentru adoptile de copii de catre homosexuali, orice copil are nevoie de dragoste parinteasca nu homosexuala

| Drimmero a răspuns:

Iar si iar acelasi subiect dat altfel? Sa ne pregatim de dispute! Popcornu' si citirea comentariilor si aia e/

| Seba2013 a răspuns:

Bai victim playing tu ai probleme cu propia judecata.
Daca mergem pe conceptia ta, incepem sa le oferim droguri oamenilor in numele democratiei.
SI nu facem spume la gura, ci va aratam ca jocurile nu le faceti doar de capul vostru.

| Dorotheea21 a răspuns:

De unde ai luat "comentariile"?
Le-am citit pe toate cele 53, si nu am gasit ce ai scris tu, din contra, am vazut o uriasa majoritate care se pronunta impotriva acestor drepturi ipotetice ale homosexualilor.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Ai revenit,, Dorotico?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Putin. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Ma bucur sa te mai vad prin preajma/

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

happy

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Ma asteptam la un roman, nu la o simpla emogeala

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Uite-ti romanul: happy Nu mai pierd mult timp pe internet, si nu-l mai pierd nici stand pe TPU. Consider ca nu mai am ce sa invat de aici. Aceleasi intrebari prostesti, aceiasi oameni cu multe frustrari.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Si eu care ma gandeam ca putem forma o prietenie frumoasa/

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Si eu credeam ca suntem prieteni. big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Cum sa nu fim? Suntem,, suntem