| anonim_4396 a întrebat:

Ieri a fost ziua bunicii mele si maine merg la ea dar nu stiu ce cadou sa ii cumpar... vreo idee?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-i ceva ce stii ca o sa o incante. Poate o floare in ghiveci, sunt sigura ca ii plac florile.
As da orice sa mai pot cumpara si eu cadouri pentru bunica mea.Era atat de incantata de orice cadou!

11 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Arunca o privire aici : http://giftland.ro

| Chocolate a răspuns:

La bunamea nu-i place nimic...[poate bunik'ta e mai calda k a mea]...cumparai ceva frumos... un parfum, fructe, ceva pentru bucatarie... un animalut daca sta la casa...

| Lorenyk a răspuns:

Eu bunicii mele i-am cumparat in mare parte bluze, capod, o roche de casa, esarfe, o palarie de soare, acum depinde de fiecare, tu sti mai bine ce poarta ea si ce ii place. eu ti-am zis cam ce ii cumpar eu bunicii mele. poate ti-am dat vreo idee. sper sa-ti fie de folos.

| Brigitta a răspuns:

Flori, o vaza, o fructiera, set de cafea gasesti multe de oferit. Ceva din portelan sau cristal.

| turtl3 a răspuns:

Ceva ultra-modern, nou...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un purcelus in care sa puna banii deoparte pentru tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza cadouriile trebuie doar sa-i arati iubirea. Ziua bunicii mele e maine si i-am facut o felicitare. tynna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O pareche de calosi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu as spune sa ii ei o geanta, sau un parfum, o bluza, un animal daca sta la casa, sau lucruri de folosit in bucatarie! Eu de ziua bunicii mele, am inchiriat un local si i-am dat cadou un parfum. Ok pai sper ca te-a inspirat vreo idee de-a mea! Pa si La multi multi ani bunicii tale!

| doinisor a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru bunica ta esti tu, asa ca se va bucura mult cind te va vedea, si o floare e suficient.

| mihaimd a răspuns:

Iai un parfum