| SerbanElyan a întrebat:

Maine e ziua bunicii mele. Ce cadou as putea sa ii fac? happy

Răspuns Câştigător
| KrEaThYvE a răspuns:

Depinde de buget, stai linistit/a, bunicii nu sunt pretentiosi, ei isi doresc in special sa va vada, sa ii viziteze cineva, dar ii poti lua o felicitare, un buchet de flori ( nu foarte mare, care probabil ca o va emotiona ), o cutie de ciocolata happy pentru bunicii, din experienta mea, gestul conteaza nu ce ii dai happy

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Sănătate. Și alți cîțiva ani de viață.

| Lynna a răspuns:

Buna. Ii poti darui un buchet de flori, o crema, ciocolata, o felicitare facuta de tine, o carte, daca ai timp ii poti face un album cu poze. Bafta!

| ElenaSA a răspuns:

Un toc pentru ochelari, carti, reviste, bomboane moi de ciocolata, fructe, felicitare.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu ma prea pricep la chestia asta, dar am intrat aici ca sa-i urez si eu LA MULTI ANI! happy