| AlexandraOsan a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa. dar nu stiu cum sa ii spun.

Răspuns Câştigător
| lovegirl15 a răspuns:

Daca iti place, du-te si spune-i fara ezitari... apoi poate iti va parea rau ca nu i-ai spus-o...isi poate gasi o prietena, iar tu nu vei mai putea sa fii impreuna cu el.deci spune-i ce simti fara sa stai pe ganduri
succes

5 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Îi poţi spune când sunteţi faţă în faţă sau pe telefon, messenger etc. Înainte de toate astea află dacă te place, punând un coleg apropiat lui să-l întrebe ce părere are despre tine sau dacă te place. Apoi faci rost de id-ul lui şi vorbiţi pe mess.Îi poţi spune chiar atunic că-l placi.Baftă!

| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Cauta-ti pe altul, relatiile "in clasa" nu se termina tot timpul bine si dupa aia il vei mai vedea si in fiecare zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"te plac"
Baftă.

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Daca el te place fa-l gelos
dupa spui la toata lumea ca te-ai despartit de acel baiat
si poate o sa iti spuna el

| ThatSummer a răspuns:

Partea cu " din clasa". neimportant big grin. Mie imi place metoda clasica. fata in fata. dar e mult mai usor prin telefon. sau messenger. in primul rand, asigura-te ca si el te place.ca va intelegeti.ca vrea o relatie. si apoi pur si simplu! happy