| FrozenMercurius a întrebat:

Imi place mult de un baiat dar nu stiu cum sa-i spun....Nu am vorbit aproape deloc cu el si suntem in aceeasi clasa. Mai intai trebuie sa aflu daca ma place. Dar cum?
P.S.: astept o parere a unui baiat, nu prea stiu cum ganditi...

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai mult cu el, sa va imprieteniti, apoi sa incepi sa ii analizezi comportamentul. Daca se uita des la tine si intoarce capul atunci cand te uiti tu la el, daca vine des pe lnga tine sa vorbiti, atunci te place. happy

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca esti baiat e GRAV, daca esti fata asteapta-l sa faca el primul pas

| Zatharra a răspuns:

Http://www.tpu.ro/adolescenti/buna-cum-aflu-daca-un-baiat-ma-place-funda/
Ai mai multe răspunsuri aici. Sper că ţi-au fost de folos.Baftă!

| Dolyta a răspuns:

De fapt nu iti place de el, doar te atrage aspectul fizic, atat. daca nu prea ai vorbit cu el, nu are cum sa iti placa pentru ca nici nu il cunosti. este doar atractie fizica!

| TroolGheoerghe a răspuns:

E greu sa iti dai seama daca te place trebuie sa te impiedici si el sa te vada si dupa aia o sa te intrebe daca vrea sa te ajute etc...

| Iuly1598 a răspuns:

Tu te-ai uitat macar odata la intrebare ca sa observi cat de idioata e? Cum sa iti placa mult de cineva si sa nu fi vorbit aproape deloc cu el? Si mai ales cum sa te placa el in conditiile astea?