| diana121 a întrebat:

Cum sa aflu daca un baiat din clasa ma place?sad chiar nu stiu deloc, ma ajutati, va rog?sad

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Te uiţi cum se comportă în preajma ta. Dacă te bagă în seamă prea mult te place.Şi dacă nu poţi să-ţi dai seama aşa, atunci pui pe cineva din clasă să-l întrebe dacă te place.Baftă!

| diana121 explică (pentru Karinakari99):

Pai noi mai demult ne jucam un joc pe facebook amandoi, vorbeam dar cand i-am spus ca-l plac nici magar nu mai vorbea cu minesad o prietena de-a mea a spus ca ori e prost ori se preface...nu stiu ce sa cred nu stiu daca ma place sau nusad

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru diana121):

Ma pai u atunci dc iai spus ca nu il placi?!?!, si acum dc te plang?oh go on

| diana121 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

I-am zis ca-l plac, mai

5 răspunsuri:
| VannEe a răspuns:

Intreaba-lbig grin

| OKxGIRLx a răspuns:

Stai pe langa iel si pune-i intrebari si asculta raspunsurile dar ori ce ai face nu te panica daca ceva nu merge bine.