| JJRosa a întrebat:

In curand este ziua fratelui meu care implineste 18 ani si vreau eu sa ii organizez majoratul. Vreau sa isi aduca aminte toata viata de aceasta zi de nastere.Insa nu prea am idei cum as putea sa fac petrecerea mai interesanta...nu vreau sa fie o petrecere clasica unde lumea bea, danseaza si cam atat, mi-ar fi de ajutor niste idei. dau fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| PcvXd a răspuns:

Pai.eu zic mai intai sa-i inviti toti prietenii. dar normal fara sa stie. si sa ii iei un tort de ala frumos care scrie Te iubim /La multi ani... si fa-o si tu undeva la un local.sau chiar si acasa.dar depinde de persoane sa nu fie una simpla. si totusi sa fie. ca un concert ceva.asa ama uzit la cineva ca a facut laughing)