| Mebutterfly a întrebat:

Trebuie sa organizez o petrecere aniversara surpriza pentru prietena mea. Ce am putea face la petrecere happy Idei? Petrecerea va fi acasa.

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu zic sa faceti niste aperitive,de exemplu chiftelute,eu obisnuiesc sa fac din felii de branza topita si sunca,pun un rand de sunca,o ung cu margarina, apoi pun peste ea o feli de branza topita, si tot asa.La sfarsit, se taie in mai multe bucatele si are si un aspect placut este si gustos.Ai putea sa faci salata de vinete,salata de ciuperci,gratare, mici, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa jucati adevar sau provocare
sa v-a machiati
sa dansati