| pysy29 a întrebat:

In ziua de paste am fost la padure, am fost mai multe peroane dar singurul cu care m-am distrat a fost fostul meu iubit... ce sa cred?
ca inca mai tine sau vrea sa ramanem amici?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Depinde ce inseamna 'm-am distrat;. E posibil sa fi fost o situatie relaxata, in care amandoi v-ati simtit confortabil unul in compania celuilalt, mai ales ca va cunoasteti la un nivel mai apropiat decat cum ii cunoasteti pe ceilalti. Cred ca a fost o chestie de conjunctura din datele pe care le dai. Acum, intrebarea e ce vrei si tu?

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Problema e simpla, v-ati distrat, v-ati simtit bine, acum lasa timpul sa decida ce va fi. Dar tu ce vrei?

| kh1ss a răspuns:

Intrebarea este tu ce vrei?

| gabrielutzu a răspuns:

Cred ca vrea sa ramaneti doar amici.

| Liana [] a răspuns:

Probabil vrea ceva simplu..Depinde cum v-ati distrat tongue Numai tu poti sa-ti dai seama de asta happy

| luckas a răspuns:

Sau e posibil ca tu sa mai ti si acum la el si de aia ai simtit ca te-ai distrat cel mai mult cu el