| Fantastic7 a întrebat:

Întrebare pentru băieți: Sincer, voi ce prețuiți cel mai mult la o fată?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am pasiune pentru o bucata imensa de fier si mecanism mecanic care ii da viata cu mine aia da.

| EnvyU a răspuns:

Sinceritatea, perseverenta si desigur sanii

| ioana31 a răspuns (pentru EnvyU):

Da. Desigur "sanii". Voi la altceva nu va ganditi.

| AntoniaMry a răspuns (pentru ioana31):

Ai dreptate Ioana happywinking

| Dariusuu a răspuns:

Sinceritatea. Poti sa imi dai funda ca am fost sincer?

| Delicacy a răspuns:

Ei nu preţuiesc nimic din ce vrem noi să preţuiască, nu te mai minţi singură cu asta.

| spaghetty a răspuns:

In primul rand felul in care se poarta, sa nu fie ahtiata dupa bani si in al 2 lea rand sa nu fie o "usuratica" ca sa zic asa si in al 3 lea rand si cel mai important SANII:X

| leftside a răspuns:

IQ-ul.

| ThatWeirdFuck a răspuns:

Increderea ei pentru mine.

| geotechnical a răspuns:

Zambetul,feminitatea,respectul,felul in care se poarta, se imbraca... etc, poate intr-un cuvant "totul"

| dmx83ruless a răspuns:

sinceritatea..si increderea