| 000M1ha3la a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce parere aveti de fetele scunde? V-ati uita vreodata la o fata mai mica la inaltime ca voi? Nu mai mica cu cativa centimentrii ci cu mai multi.

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Mie unul imi plac, am avut prietene si mai scunde cu un cap decat mine. Si nu m-a deranjat asta. Daca te intelegi si tie iti place, nu conteaza ca e mai asa sau mai stiu cum. Gura lumii oricum gaseste subiecte de barfa.

11 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Sunt cele mai frumoase, mai ales ca poti sa le si tachinezi big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Mie imi plac nuami fetele scunde :3
Intodeuna mi-a placut asa.
Urasc sa fiu cu o fata mica de inaltime!

| Wehrmacht a răspuns (pentru OnuOnulică):

Tu ai habar ce-i aia "scund"?

| OnuOnulică a răspuns (pentru Wehrmacht):

Am vrut sa zic * mare *...

| Duucu a răspuns:

Fetele scunde par grase, iar dacă sunt slabe, parcă sunt subnutrite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac mai mult fetele "pitice" ca sa zic asa deoarece mi se par foarte dragute happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar place mai mult mai inalta decat mai scunda cu mult. Ehm depinde acum fiecare baiat de diferit, asta e doar parerea mea big grin

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Da, nu e niciun fel de problema. Conteaza multe alte lucruri in afara de aspect. Plus ca exista minioane care sunt foarte sexy. Se zvoneste ca sunt cele mai bune femei in pat.

| SLS a răspuns:

Fratele meu are o iubita scunda.O considera fara cusur.

| 83Cosmin a răspuns:

Mai bine mai scunde decat foarte inalte.

| Eligia22 a răspuns:

Mie mi se mare ca la majoritatea baietilor le plac fetele scunde si slabe ...cam asa e la mine la scoala