| dreamygirl a întrebat:

Intrebarea asta este adresata in exclusivitate baietilor/barbatilor.
Daca iubita ti-ar spune ca are "un cel mai bun prieteN" te-ai gandi macar o secunda ca poate fi mai mult decat o simpla, dar valoroasa, prietenie intre ei?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Se pare ca in unele cazuri prietenul cel mai bun iti iubeste prietena, acum depinde si de caracterul fiecarui individ, pentru ca prietenul cel mai bun iti stie toate secretele si din aceasta cauza se pot intampla multe.

3 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Sunt fata, pot sa raspund?
Nu exista prietenie intre o persoana de sex feminin cu una de sex masculin. E imposibil asa ceva. Unul din ei sigur vede/simte ceva mai mult decat celalalt.Si prietenia asta e reciproca asa? De ce nu si-au gasit prieteni buni in persoanele de sexul lor?

| push2gl a răspuns:

Cel mai bun prieten poate fi fratele ei, tatal ei depinde...

| Volkswagen a răspuns:

Cel mai bun prieten. hmm, nu, nu mas gandii, doar prieteni ff buni si atat, nu cred ca o prietenie buna poate strica o relatie