| deiutza007 a întrebat:

Salutare. Intrebarea e adresata barbatilor/baietilor.
Daca ar fi sa alegeti intre o fata foarte slaba si una mai grasa ce ati alege?
Sonaj de opinie.
Mersi

12 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Mai gusturile difera mult de la un baiat la altul unii le prefera pe cele foarte slabe, altii pe cele plinute si grase dar la un moment dat toti ajung sa renunte chiar si la o tipa care arata bine daca nu se iubesc si nu se respecta.

| covaci101 a răspuns:

Să ştii că nu este o regulă.Eu, la kilogramele care le am, aş prefera o fată mai sportivă!

| Emazio a răspuns:

Nici prea grasa nici prea slaba, normala e perfect

| kamikaze325 a răspuns:

Depinde care e mai stramta pe aceea as alege-o!

| Prochill a răspuns (pentru kamikaze325):

laughing hal de raspuns du-te in **** joakte Cs in continuare sti si uh ce'i aia gaura de pzd?laughing

| kamikaze325 a răspuns (pentru Prochill):

Da ma asa e sa stii nici macar nu incerc sa port o discutie in contradictoriu cu tine pentru ca gusturile nu se discuta...

| adanda a răspuns:

Baietii astiaaa... iti zic eu vor una buna s-o **** si alta care sti sa fie cuminte sa-i iubesca chatterbox alti vor o fata cuminteee care sa nu fie asaaa cuminte sa faca oriceeebatting eyelashes iti dai seama ca baieti "draguti" nu vor "balene"laughing

| davidstefan a răspuns:

Depinde cat de grasa sau cat de slaba.

Răspuns utilizator avertizat
| victorstefan37 a răspuns:

Slabeee:devil)

| Amy86 a răspuns:

Sunt fata dar trebuie sa raspund. Nu ii poti intreba pe toti baietii/barbatii ce prefera. Unii prefera slabe, unii grase iat unii mai bine facute. U trebuie sa iti dai seama ce vrea baiatul/barbatul tau sau viitorul...

| deiutza007 explică (pentru Amy86):

Nu e vorba de mine. Ma contrazic cu o prietena si vroiam sa facem un sondaj de opinie. Sunt cu cineva de 5 ani de zile, chiar nu imi pun astfel de probleme. happy