| Gabriel4321 a întrebat:

Iubita mea mi-a spus ca nu mai dorește să fim o relație din cauza ca sunt multe certuri și ea este mai sensibilă și închisă în ea si mereu nu vrea să îmi spună ce probleme are și chestia aceasta mă enervează, ce să fac?!

8 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Sa o lasi in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa faci? Păi cu Gabriel ce sa faci? Nu tu o cunoști cel mai bine? Nu tu știe cine este ia într-adevăr cu Adevărat da cu Adevărat cel mai bine dintre toți numai ție țisa dăruit Gabriel cu totul iar tu spui că nu ști ce ai de făcut? Păi cum Gabriel nu ști ce ai de făcut? cum? Te duci și o întrebi ce are pe inimă ce are pe sufletul ei de nu se deschide ție nu se dăruiește ție și vorbește cu inima cu ia cu Adevărat da cu Adevărat vorbește cu sufletul cu ia da cu Adevărat întreabo ce are pe inimă ei ce are pe sufletul ei este bine a mâncat a băut ceva păi Gabriel ai văzut tu căsnicie perfectă? nu nu există căsnicie relație perfectă mai sunt și certuri mai sunt și ce este intre voi că doar voi doi sunteți în relație nu Gabriel? nu-i așa? păi așa este mergi și ia-o în brațe dacă îți dă un croșeu in coaste și nu-i place sa fie luată în brațe măcar atunci ști că nu-i place îmbrățișările.

| Teajut123SMR1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu unde te crezi ma animalule ai bucurii la gagaicasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Teajut123SMR1):

Lasă băutura și drogurile câți vei distruge viața mult mai grav.

| Miruna333 a răspuns:

Sa ii accepti decizia, asta ar fi mai bine pentru amandoi. Daca vezi ca doreste despartirea si asemenea nu vrea sa iti impartaseasca problemele ei, ce mai este de facut? Nu trage cu forta sa fii iubit, ca nu merge. Treci mai departe, nu este pentru tine

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Nu te mai inerva

| jaqtoo a răspuns:

Alta la care trebuie să îî tragi cuvintele cu cleștele și vrea să ghicești ce simte ea, să te ferești de astfel de fete, pentru că tot timpul va găsi ceva să îți reproșeze. Atâta timp cât ea nu vrea să vorbească despre ce petrece între voi de fapt, doar nu ești magician să îți dai seama ce are. Răspunsul meu clar: drum bun ș i cale bătută, e ca și cum ar vorbi cu un străin de să țină ce are pentru ea, nu cu iubitul ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru jaqtoo):

Iar ai părut satană ✞ săi despărați pe oamenii săi îmbârlici și minți ✞

✝️