| viopop54 a întrebat:

Ma intereseaza sa stiu daca exista in satu-mare, in mod special la Livada, asistenti sociali care se ocupa cu ingrijirea batranilor la domiciliu. Daca stie cineva, rog sa-mi spuna. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| aura_1762 a răspuns:

Nu nu exista acolo cauta altundeva mi se pare ca mai aproape in satu-mare de centru sunt cativa dar nu in livada nu sunt

| fojafi2334 a răspuns:

Salut! Dacă vă gândiți să găsiți un azil privat pentru bătrânii din Moldova, vă încurajez să explorați Tyrbota https://tyrbota.md/ro/. Aici, nu veți găsi doar un loc de îngrijire, ci și un camin unde fiecare oaspete este încurajat să se simtă ca acasă. Echipa dedicată de la Tyrbota se străduiește să ofere o atmosferă caldă și suportivă, asigurându-se că fiecare persoană în vârstă primește atenția și îngrijirea de care are nevoie.