| stefyeli a întrebat:

Mai putin si incepe scoala.cand ma gandesc! Eu is buna la toate materiile, dar la sport nu, sunt mai plinutza! Pana acum mi am luat motivare ca nu is apta dar acum ce sa fac//? Parintii vor sa ma mute de la doctorul de familie care imi dadea motivari! ce pot face/? va rog ajutati -ma, de alt uundeva nu se pot lua motivari! Va rog, persoanele care sunt doctori faceti mi o motivare, luam legatura si o trimite ti prin posta! Va rasplatesc ca baniii!

Răspuns Câştigător
| Rikky a răspuns:

stai calma.am aceeasi problema.am 10 la toate materiile, asa ca profu nu ma poate pica la sport.invata la celelalte si va fi ok.pe mine ma ingrozesc tumbele si saritul la capra. pe tine?

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Numai doctorul de familie iti poate da motivare (sau doctorul de specialitate daca ai o problema mai grava).

| Nastia a răspuns:

Scutire se ia de la un medic sportiv, nu de la doctorul de familie.

| stefyeli explică:

Ssau ajutati-ma, datii mi ideei de unde pot face rost!

| stefyeli explică:

Dragi mei eu vreau o motivare ca nu is apta,, si eu is cea mai buna la invatatura din clasa, nu mi ar place sa iau 4,, 5 si 6,

| aisha01eu a răspuns:

Du-te la un medic, nu conteaza care si iti da. La noi merge cu un buchet de flori happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza nota la sport
fa un efort, chiar daca esti ultima
pun pariu ca intotdeauna cineva e ultimul
cand tu lipsesti de la sport cu motivare, alta colega e ultima
cand vei merge la orele de sport vei fi tu ultima
si ce daca esti ultima? daca esti penultima e mai bine?
sau prima? lasa ca putina miscare nu strica
vrei sa ajungi ca grasul ala care s-a operat ca avea vreo 180 kg?
nu iti doresc asa ceva, nici el nu mergea la sport
daca stia ce-l asteapta mai bine mergea la sport si acum era mai fericit si familia lui la fel
eu zic sa iti iei curajul si inima in dinti si sa participi la orele de sport chiar daca nu vei face mari acrobatii si vei lua poate doar note mici, 4 SAU 5 sau 6 vei fi mai fericita si NOI VOM FI MANDRI DE TINE;-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 euro pe luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 de euro