| anonim_4396 a întrebat:

Maine e ziua mamei mele. I-am cumparat o felicitare frumoasa, dar nu stiu ce sa scriu pe ea. Ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Uite un mesaj frumos gasit pe google

Multumesc ca m-ai crescut, ca m-ai educat, ca mi-ai facut de mancare atunci cand eram prea obosita, ca mi-ai fost alaturi atunci cand mi-a fost rau, ca ai strans dupa mine si pentru ca mereu ai fost acolo cu o vorba buna si o mangaiere. Pentru toate acestea si pentru muuulte altele iti multumesc. La multi ani, mami!
Daca nu, poti scrie ceea ce simti pentru ea, nu trebuie o pagina, doar 2-3 cuvinte, iar daca sunt din suflet, este suficient.
La multi ani maicutei talehappy

| LuvPuppies a răspuns (pentru caramela):

Multumesc si pentru mesaj, si pentru urari. happy

| caramela a răspuns (pentru LuvPuppies):

Cu multa placerehappy

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Mie urarile luate de pe net sau copiate de la altii, nu-mi plac!
Trebuie sa aiba personalitate!
Nu stiu cati ani sau daca ai inspiratie.De fapt nici nu e nevoie!
Pune mana pe hartie si creion! Spune-i cat de mult o iubesti, ca esti recunascatoare pentru tot cea ce a facut si face pentru tine!
Asigur-o ca vei fi cuminte, vei invata bine si vei fi sprijinul ei atunci cand va fi nevoie!