| Ruxy_1106 a întrebat:

Maine este ziua celei mai bune prietene ale mele, si nu stiu ce sa-i cumpar. Ceva idei?
PS: Implineste 13 ani
dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! ii poti lua o carte asa : http://www.pravaliacucarti.ro/......364-p.html care sa simbolizeze prietenia voastra
un tricou, un ursulet de plus, o poza cu voi doua, o perna personalizata, ceva ce stii ca ei i-ar placea, insa cred ca nu conteaza asa de mult cadoul cat conteaza gestul ...bafta in alegerea cadoului! pa-pa

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cateva reviste porno...
Eu stiu...respectiv floricele...niste filme deokiatebig grin
Sarbatoriti si voi ca intre fete oh big grin
mai barfiti despre baietilaughing
cred ca e un cadou bun...

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru funda kiss

| davidwarner a răspuns:

Pai ii poti lua un CD cu muzica(mj daca e si ea fan), un ursulet de plus, un lantisor sau o bratara, o rama si sa ii pui o poza pe care sa o faceti la ziua ei, poti face dintr-o poza un tricou, o perna sau un puzzle, un dvd cu un film despre prietenie sau ce ii mai place, un tricou sunt multe lucruri pe care i le poti lua, dar numai tu stii ce ii place.

| Cristary a răspuns:

Iai o funie groasa, sapun, si asigura-te ca are unde se atarna. Succes!

| Reinkaos a răspuns:

Pai ii poti cumpara, un ruj un machiaj un accesoriu, sau ceva sa-i demonsrezi ca esti cea mai buna prietena ai ei. Mai ii poti lua ceva ce ii place, un poster cu o formatie un tricou stiu si eu. La Multi ani din partea mea big grin

| Kenny a răspuns:

Daca ai talent, ii poti face ceva manual, ca o rama decorata de tine in care sa fie o poza cu voi 2.
Ii poti lua un parfum, sau o trusa de machiaj ori un obiect / carte cu vedeta ei preferata. Poti sa-i cumperi un joc pe calculator, sau o pereche de tenesi, daca ii plac. xD
Dar mai ales, sa nu uiti de o felicitare facuta de tine, pe care sa o pui langa cadou tongue.

| schlau a răspuns:

O carte de Jules Verne de la adevarul.

| Evaa a răspuns:

O carte, un suport pentru bijuterii, un tricou/maieu, un parfum, o rama in care sa pui o poza cu tine si cu ea. etc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-i o carte cu ceea ce ii place ei, legat de hobby, preferinte, vis, etc. sper ruxy ca ideea mea iti va fi de marea ajutor

| loove_5215 a răspuns:

O bratara frumoasa:X

| RoCkeRitZaa a răspuns:

O trusa de macheaje, bijuterii misto sau o bluzahappy