| Daria a întrebat:

Matusa mea lucreaza in Cluj si la fiecare 3-4 saptamani vine acasa la parintii ei, respectiv bunicii mei si nu sta doar weekendul.Eu de fiecare data cand pleaca inapoi la Cluj sunt extrem de trista... o iubesc foarte foarte multlove struck. Ce pot sa fac sa nu mai fiu asa trista, sa nu mai imi fie asa dor de ea?sad

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este o stare trecatoare( specifica adolescentei ). Va trece in momentul in care, atasamentul tau va tinti o alta persoana ( un prieten /a, spre exemplu! )Numai bine!

| philips a răspuns:

Incearca sa ii gasesti de lucru la tine in oras big grin, sa fie la fel de bine platita! sau daca chiar nu poate renunta la acel job, contactativa pe internet, web microfon etc. Bafta! Funda :X?!

| Pysyca a răspuns:

Vorbiti mai des la tel. spune-i sa-ti trimita poze!