| seryf50 a întrebat:

Miemi place de o fata si ei de mine insa ea tot timpul se uita la mine eu vreau sai propun intilnire insa nu se primeste sa-i spun ce sa fac?

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Nu se intelege nimic din ce spui. Probabail ca ti-e rusine sa intri in vorba cu ea. Spune-i ca esti rusinos dar asa rusinos cum esti ai vrea sa o inviti la o plimbare. Chestia sata o poti face si daca ar fi chinezoaica si tu nu ai sti o boaba de chineza. Vrei sa ti-o sufle altul?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pur si simplu spune-ioh go on
Si ai grija cand ii spui sa fi numai tu cu ea, sa nu fi intampinat cu fluieraturi sugestive din partea prietenilorlaughing

| anad a răspuns:

Incearca sa te exprimi in asa fel sa te faci inteles in ceea ce vrei sa spui! Daca vede ca faci progrese, poate va primi prietenia ta.

| Miha a răspuns:

Daca ea te place atunci ce e asa de greu sai spui ceva? no sa ajungi nicaieri cu timiditateastraight face

| IcsD a răspuns:

Cum adica nu se primeste sa-i spui?

| CatalinaBubulina a răspuns:

Cere-i id-ul de messenger si vorbeste cu ea acolo poate ca te vei simtii mai bine cand nu ii spus fata in fata

| MoNsTeR a răspuns:

"nu se primeste sa-i spun"...scrie klumea daca vrei ajutor...

| seryf50 explică:

Ok bratan ce faci sa fii maladet tot pasul