| anonim_4396 a întrebat:

Azi pe prietena mea vreau sa o invit in oras laughing sh sunt foarte rusinos laughing dar noi nu ne intalnim da o iubesc foarte tare sh ea pe mine stiu ca ma iubestewinking sh vreau azi sa ii propun intilnire! laughing va rog frumos dati-mi niste exemple de propuneri big grin va rog frumos

5 răspunsuri:
| vis a răspuns:

Iesim la un suc?! simplu si frumos

| Khanikua a răspuns:

Pe simplu iei un trandafir si o intrebi daca vrea sa iasa cu tine in oras sau ii dai un mesajbatting eyelashes

| Kiduuu_5240 a răspuns:

Fi tu insuti, intreab-o asa cum poti uh mai bine

ea daca te place.te place pentru cine esti:X

nu incerka sa te schimbi

spune-i simplu"vrei sa iesim undevabig grin"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ar trebui o inviti doar nu vrei ca altcineva so invite inaintea ta si ii spui draga mea cutarita ai vrea azi de ziua indragostitilor sa iti petreci ziua cu mine sa mergem la un suc.Dar sa ii oferi si un trandafir si ocutie de bomboane!winkingwinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E la fel de usor ca la vrei sa fii miliardar. Suna un prieten si roagal sa va combine...