| anonim_4396 a întrebat:

Nu am fost in camera cateva minute si a sunat prietenul de 6 ori si nu l-am auzit si acum imi da ocupat crying((i-am trimis mesaje sa ma ierte ca nu am vrut si nu stiu ce sa fac sa ma iertecrying(

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Nu înțeleg cu ce ai greșit atât de mult, încă să trebuiască să-ți ceri tu scuze!
Draga mea, nu ești servitoare lui, nu trebuie să-ți ceri tu scuze pentru orice lucru penibil!
Nu ai auzit telefonul când a sunat, e chiar așa o mare greșeală? Eu una nu cred!
Lasă-l! Trebuie să ai demnitate, doar ești femeie, nu? Dacă nu vrea să te ierte, ignoră-l. Demonstrează-i că nu ești servitoarea sa, și că „a nu răspunde la telefon" nu este chiar o mare greșeală.
Fă-l să vină el la tine și să-și ceară scuze pentru modul în care s-a purtat cu tine!

13 răspunsuri:
| Rebe97 a răspuns:

Nu dramatiza, daca intr-adevar tine la tine, o sa inteleaga! Adica ar trebui sa aiba putina incredere nu?

| Cezar a răspuns:

Scapa de el. Eu sunt baiat, stiu ce vorbesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aveti mai mult de 12 ani?

| Xenia16 a răspuns (pentru suntserios):

Da, avem 17

| suntserios a răspuns (pentru Xenia16):

Da aveti mintea de 12 ani la cum va comportati

| Dariusuu a răspuns:

Când va renunța la copilăriile ăsta va putea avea o prietenă până atunci nu.

Dă-i pace o vreme.

| ywar a răspuns:

Stai calma! te cauta el din nou... telefonul nu e obligatoriu sa-l porti cu tine si la baie. E un imatur si un idiot! daca face asa! Paraseste-l!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ce sa ierte? intr-o relatie care te tine legata de telefon, cineva greseste...

| drhotzu a răspuns:

Fii atenta:
1. da-i mesaj: "frate esti disperat?" ce dracu ai? daca nu raspund inseamna ca am treaba! poate ma cac, poate imi fac baie! poate ma bate mama! daca e important dai mesaj si te sun cat pot de repede, daca nu cand vad apelul te sun eu..."
2. daca iti raspunde este ok si o sa se invete minte...
3. daca nu iti raspunde inseamna ca oricum este un terminat! care este prea posesiv, si nu o sa ai o viata usoara langa el, caz in care mai bine se termina acum!

| KaterinaРомановский a răspuns:

Vai, nu e bine deloc! Rupe-o cu el! Am o colegă de facultă care nu a auzit tel când a sunat-o iubitul și când l-a sunat ea înapoi a făcut-o curvă și în toate felurile posibile pentru că nu auzise 1 APEL de la el. Cu băieți din ăștia nu e de stat, crede-mă!

| FlorinM28 a răspuns:

Fi serioasa. Daca se supara din atata lucru poti sa-ti cauti alt prieten.

| XмιѕтιqυєX a răspuns:

Lol. Ce porcărie! x.x

| nSw0w a răspuns:

Blowjob