| Gimmy97 a întrebat:

O intrebare pentru fete: daca un baiat are fundul mai mare de fel, nu neaparat gras, doar ca are fundul mai mare, vi se mare mai putin atagator? Adica ati putea sa va indragostiti de un astfel de baiat (ca mine)?

9 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Pune mana si baga sport sa-l faci musculos macar

| GoldenZenith a răspuns:

Indragosteala n are treabă cu dimensiunea fundului, in cazul fetelor cel puțin. La voi, băieții, fundul si sanii unei fete au o pondere mare laughing

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu conteaza fundul, conteaza atitudinea.
Vezi sa nu ai "Anterior pelvic tilt".

| Gimmy97 explică (pentru FaraNume1245):

Ba sa stii ica s-ar putea sa am, dar se poate repara? nu ca ma incomodeaza pe mine, doar ca nu vreau sa rada ceilalti de mine?

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Gimmy97):

Se poate repara, gasesti N solutii pe Internet. Daca imi aduc bine aminte, trebuie sa-ti intaresti muschii fundului si spatelui, din zona lombara.

| Mihaelablabla a răspuns:

Nu ne îndrăgostim de fund sau doar pentru el. Contează restul. Apoi, dacă se simte atrasă sau nu, depinde de fată. De obicei nu prea contează

| Gimmy97 explică (pentru Mihaelablabla):

Eu ma refeream sa nu raman forever alone din cauza ca am fundul prea mare sad

| Mihaelablabla a răspuns (pentru Gimmy97):

Înseamnă că ție nu îți convine mai mult. Dacă o fi așa mare, eu știu, du-te nițel la alergat big grin

| Alle02 a răspuns:

Exceptând partea că mai există și fete cărora le pasă și frumusețea interioară, cred că un tip cu un fund mare e destul de atrăgător.Deci,la acest capitol stai bine, nu-ți face griji!