| SERIALS a întrebat:

Oare pe site-uri de matrimoniale sunt persoane care cauta relatii serioase, nu intalniri de ocazie?

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu am fost de acord niciodata cu site-urile alea.
Numai disperati gasesti acolo care au diverse probleme, mai ales de socializare...
Unii, chiar si pe aici zic ca si-au cunoscut parteneru/partenera acolo.
Altii se plang de profiluri fake.
Incearca si vezi, fiecare are parte de experiente diferite.
Eu iti recomand calduros interactiunile face to face si pe net sa nu tina mai mult de 2-3 zile pana te vezi cum persoana respectiva.

| RAY a răspuns:

Totul e posibil man

| alinadianaaa a răspuns:

Depinde de norocul fiecaruia, sunt si femei care isi doresc o relatie serioasa dar mai putine))

| crisaforyou a răspuns:

Poate ca sunt...Incearca si ai sa vezi

| crisaforyou a răspuns:

Totusi,nu ti as recomanda sa ai prea mare incredere in site-urile de genul...Dai peste tot felul de oameni.

| SERIALS explică (pentru crisaforyou):

Ce fel de oameni? Ai patit-o?

| crisaforyou a răspuns (pentru SERIALS):

Sunt tot felul de persoane. daca vrei sa cunosti pe cineva mai bine iesi din casa. sfatul meu.

| Dorito a răspuns:

E posibil, chiar daca acele persoane sunt mai rare. Totusi, nu am incredere in site-uri de genul. Cine stie peste ce violator ai putea da.

| SERIALS explică (pentru Dorito):

Pai va intalniti in locuri publice

| Dorito a răspuns (pentru SERIALS):

Glumeam cu partea aia. Incercam sa lumesc, mai bine zis.