| anonim_4396 a întrebat:

Of, cum e sa ai parinti, si sa te iubeasca?

Răspuns Câştigător
| ClaudiiaB a răspuns:

Este foarte bine.Te simti foarte bine in preamjma lor. Dar de ce intrebi? straight face

16 răspunsuri:
| William a răspuns:

Te pun mereu sa inveti, nu te lasa la pc mai mult de 12 ore pe zi si te pun sa mananci la cele mai nepotrivite ore. In afar de asta e bine.

| dydy1 a răspuns:

Regeste

| DoiNitZaღ a răspuns:

E ceva inaltator ceva ce nu poate fi decris in cuvinte )))

| Bubuletsss a răspuns:

Nici eu nu stiu prea bine pentru ca eu am doar tatal langa mine bine inteles ma iubeste enorm de mult dar in fiecare seara ma gandesc cum ar fi fost daca ea ar fi langa mine.

| Konata a răspuns:

Este un sentiment care nu o sa-l uiti niciodatalove struck, but..dece intrebi?sad

| ViVi99 a răspuns:

Foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E minunat...happy

| BellaKiოNana a răspuns:

Bine happy

| GreenEyed a răspuns:

Bine si rau. Unii ar da orice sa aiba parinti, altii sa nu aiba.Momentan ma cert in fiecare secunda cu mama deoarece de cand a plecat sora la facultate ma cocoloseste intr-un hal.mi-a luat pc-ul pentru ca vorbeam cu "persoane dubioase"care erau de fapt pur si simplu prietenii mei.etc,etc.Bine..si eu sunt o razvratita si jumatatelaughingdar asta e altceva.Totusi..cand ne intelegem bine, ii zic aproape tot si e un sentiment care iti da aripi.e ca si cum ai inca un inger care te pazeste.

| RΔϟVAη a răspuns:

Foarte bine... Totusi chiar daca locuiesc doar cu mama si uneori imi vine sa plec... Mereu e langa mine si ma sprijina in fiecare moment greu. De ce intrebi? Sau poate e ceea la ce ma gandesc eu.

| xCristianx a răspuns:

Misto de tot.

| ThEKiDDuTz a răspuns:

E bine, eu stau doar cu mama dar totul este foarte bine...Dar de ce intrebi?sadsad

| drinna a răspuns:

E cel mai frumos sentiment din lume.
De ce intrebi? sad

| Mihaeela1795 a răspuns:

E foarte bine, uneori ma mai sfadesc cu ei dar totusi cind am o problema fug repede la mama, recent mam certAt cu prietenul meu si plingeam dar a venit mama si mi-a dat niste sfaturi care m-a ajutat sa trec peste asta.Nu te intrista poate ca acum tu nai parinti dar Dumnezeu este mare nu uita o sa te ajute in tote ori o sa iti gasesti o familie ori o sa mai cresti oleaca si o sa o ai pe a ta cu care sa te mindresti!

| LinLu a răspuns:

O intrebare buna, pui aceasta intrebare ca nu mai ai parinti...

Eu intreb cum este sa ai parinti si sa nu te iubeasca?

| anaa2000 a răspuns:

E foarte bine pentru ca ai pe cineva langa tine mereu sa te sprijine si iti mai da si cate o palma sa te trezesti la realitate, dar mereu te iubesc orice ar zice si ar face