| AnoAnonima0 a întrebat:

Exista părinți care sa nu își iubească copii?

Răspuns Câştigător
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Pai da. Nu e logic? Cei care-si abandoneaza copii crezi ca-i iubesc?

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! De cele mai multe ori, unele femei care nasc, nu simt acel simt matern si nicio afectiune fata de pruncii lor.Sau alte cazuri, sunt mame tinere care au nascut si nu-i pot intretine si i abandoneaza desi pot tine la acestia. Exista oameni care nu au afectiune fata de nimeni si nimic.Meriti"a doua sansa"

| Blastphemy a răspuns:

Cunosc și părinți care au făcut copii pentru alocație. Ce să mai... laughing)