| Karolinex3 a întrebat:

Ok ` intrebarea anterioara. cea cu cei 4 baieti care ma plac [ cred ].

Il iubesc pe Alex [ actualul ]. Dar incepe sa nu mai fie asa cum l-am cunoscut si modul in care`l iubesc se schimba sad.
Imi place putin de Gaby [ un prieten ] da e adevarath ca l-am iubit. Dar nu am fost impreuna cu el.
Andrei [ fostul ] a fost cu totul si cu totul romantic.` dar nu stiu ce sa spun.
Horatiu e dragut si pervers.

Deci nu stiu ce sa fac. acum intelegeti?

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Incearca-i mai pe toti 4 atita timp cit n-ai nici un contract cu nici unul.Cred ca vei sti dupa aia si singura.

| JustDeedee a răspuns:

Esti sigura ca ei te plac sau doar vor sa fie prieteni cu tine? Daca spui ca Andrei e romantic de ce nu e el? Sau a fost romantic? De Horatiu nu stiu ce sa zic laughing Daca e si pervers da-i pace laughing Numai daca nu-l imparti : partea draguta sa fie cu tine si partea perversa in alta parte laughing. De Gaby ai zis ca l-ai iubit, dar el te-a iubit sau te iubeste acum? Si Alex thinking E si normal sa se schimbe, fiecare persoana se schimba..., dar pana la urma tie de cine iti place?laughing

| rolly3342 a răspuns:

Da,inteleg,esti proasta si plictisitoare.bye bye.