| Yell0w a întrebat:

Peste 2 saptamani e ziua surorii mele. face 19 ani si se muta in anglia in septembrie. vreau sa'i fac ceva care sa'i aminteasca de mine si de fptul ca intotdeuna a fost o sora buna si o respect pentru asta sad idei? ceva?

Răspuns Câştigător
| Corina_7756 a răspuns:

Buna!
o idee ar fi sa ii faci un tablou cu pozele voastre impreuna gen cumperi o rama si scoti la xerox niste poze cu voi doua dar sa fie un tablou mai mare care sa se vada pozele sau daca nu ce ai zice de un lantic in care sa aiba poza ta il gel gen dala care se deschide dar in ultimul rand cel mai mare caudou ar fi sa ii spui ca o iubescti si ca iti va fi dor de ea!
Succes

4 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Poti sa ii faci un album cu poze cu voi 2, un album cu poze de pe tot parcursul vietii, in care radeti, va jucati, plangeti big grin

| sabilopod a răspuns:

Ai putea sa-i comanzi un tricou pe care sa scrie ''the best sister''...

| David95_2915 a răspuns:

Fa-i o farsa calumea...sa-si rupa ceva...sigur te tine mintelaughing

| CurlyMada a răspuns:

Fa-i o petrecere surpriza. si cumpara-i ceva care sa poarte inotdeauna. un lantisor, o bratara, un inel. sau. puteti sa va tatuati ceva happy