eileen
| eileen a întrebat:

Peste doua saptamani eu si iubitul meu facem 2 ani de cand suntem impreuna, moment de sarbatorire si schimbat cadouri. Eu deja stiu ce o sa imi ia pentru ca i-am spus ce vreauhee hee dar el nu vrea nimic. Totusi, ce ii iau? N-am nici cea mai vaga idee... haine i-am tot luat, parfumuri are, ceas i-am dat anul trecut, creme la fel... nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari! (oops!) si, la multi ani de acum inainte!
Rezerva locuri la munte pentru weekend si bucurati-va de natura si iubirea voastra.

21 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Cere-l de barbatlaughing La asta nu se va astepta si cu ocazia asta te-ai scos si tu, punem de-o sarma' si o mamaligutalaughing sau un ton, file.cum vrei tutongue

Anna
| Anna a răspuns:

Bine, cumperi tu inelul da' il plateste el, sa nu se simta prostrolling on the floor

Anna
| Anna a răspuns:

Asta a fost raspunsul meu dar am uitat sa ma loghez.Doar cine te mai cunoaste asa bine ca minelaughing?: Lasand gluma la o parte, ai putea sa'i faci un filmulet cu voi de cand v'ati cunoscut, iar pe fundal sa pui melodia voastra preferata.stiu ca te pricepi, mergeti un week-end la mare. ofera-i ocazia sa vada un apus de soare superb impreuna cu tine si sa adoarma in bratele tale pe nisip.

| psiholoaga a răspuns:

Ce-ar fi sa-i spui sa isi faca bagajele pentru un weekend si sa mergeti la pitesti, unde e simfonia lalelor in weekendul 10-12 aprilie? Va plimbati prin parcuri in alt oras, mergeti la targul de flori (poate luati un bonsai ceva asa, semi-masculin si semi-feminin ca sa pastrati momentul) si, daca aveti noroc de soare, o sa ramana o amintire deosebita.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Bunica - Sarut mana! - mi-a luat-o inainte! Daca si gasesti un local deosebit, cu muzica de calitate, cu un separeu, eventual, si cu un prieten deaosebit care sa va filmeze, cat de cat, pe sest!, iar apoi, sa aveti filmul, ar putea si super! Succes! si sarbatorire frumoasa, implinitoare si datatoare de speranta pentru viitor!

assiris
| assiris a răspuns:

Repeta cea mai frumoasa zi de cind v-ati cunoscut.

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, incearca sa afli cam ceea ce si-ar dori el(nu masina, apartament, sau lucruri scumpe), ceva dupa posibilitatile tale, ceva care crezi tu ca iar place si care il poate impresiona.

auran
| auran a răspuns:

Cumpara niste bilete undeva in afara tarii pentru Paste. Veti fi doar voi doi! O servieta de piele ar merge (daca are un job care necesita asa ceva). Multi inainte!

Bula
| Bula a răspuns:

Este momentul pentru un test major!
Cumpara-i o cutie de bere (cel mai ieftin) si un pachet de tigari + o pereche de ciorapi, care stii ca nu prea sunt pe placul lui. Chiar (si mai ales) daca nu bea si nu fumeaza (marcile respective)!
Urmareste-i reactia!
Daca le primeste cu drag, fiindca le a primit de la tine, atunci ii dai un sarut si... Poti sa-l ceri si in casatorie!
Daca insa face fite, comenteaza, eventual se si se enerveaza, atunci ai avut face cu 2 ani de fatarnicie, deci e cazul sa te gandesti daca sa mai continui cu el!

| bunica a răspuns:

Organizeaza o cina romantica in doi si va fi cel mai de suflet cadou.

cristian
| cristian a răspuns:

De asta data dai un ceas cu rubine.

| MihaiA a răspuns:

O groaza de cadouri i-ai dat ah?big grin Unde gasesc si eu o prietena ca tine sa stau pe banii ei rolling on the floor Glumesc. (sau nu?)

Incearca sa-i pregatesti o surpriza romantica. ceva ce numai voi doi veti stii. O cina, un vin, un desuu` interesant ( musai nou, de la erotic shop ), topeste niste ciocolata, cumpara niste capsuni.
1. nu o sa uite ziua niciodata
2. nu e posibil sa nu ii placa surpriza!
3. se poate termina si mai frumos. daca ai ganduri de casatorie. Desi ar fi bine sa faca el primul paswinking

| MihaiA a răspuns:

Pe frigu asta. la mare nu e chiar cum e la bucuresti. ofera-i un apus de soare si daca adoarme in bratele tale s-ar putea sa va gasim inghetati laughing))) [ ma rog. ideea e ca nu e de stat pe plaja fiindca e FRIG ]

| RamonaMn a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor Ce ma distreaza raspunsul Annei...
Oricum lasand gluma...
Poti sa rezerve 2 locuri undeva unde ve'ti fi doar voi doi, lumanarele, chestii...happy

| onlyme_3202 a răspuns:

Of, of... dilemele astea. toti ti-au recomandat sa mergeti undeva. iti mai permiti pe criza asta? stai acasa si fa ceva nou, surprinde-l cu o cina romantica, continua cu un moment de relaxare in care poti sa ii faci un masaj, aranjeaza-ti camera cu chestii dintr-alea mirositoare si pe urma cere-l si in casatorie. e cel mai ieftin si cred ca pot fi si momente frumoase petrecute impreuna. lasa excurisile pentru concediul de vara k e mai fain asa. ( parerea mealaughing

| fya a răspuns:

Fa-i o pernuta cu fotografia voastra

| alin88 a răspuns:

O cina romantica, 2 pahare mari de vin big grin, urmata de momente fierbinti cu "accesorii" adecvate ( lumanarele, ulei de masaj, etc. )big grin. Eu ador momentele astea tongue. LA MULTI ANI si sa fiti fericiti impreuna! happy.

| dani9354 a răspuns:

Ca barbat ti-as recomanda sa organizezi o petrecere surpriza sau o cina romantica in doi intr-o camera cu lumanari si un pat cu trandafiri.Iti urez la multi ani si sa mai trimiti intrebari si la 200 de ani de casatorie.

| alexutza_4406 a răspuns:

Potzi sa ii faci un album cu poze cu voi de cand eratzi micutzi...mai marisori.si de cand ati inceput sa fiti impreuna pana la momentul actual... i-ar place sigur. Sau fa-i o surpriza, si mergetzi un weekend undeva amandoi, inchireaza tu o camera la un hotel, etc etc.eu cred ca i-ar place tongue

| nebucadnetar a răspuns:

Parerea mea este ca daca totusi i-ai luat multe lucruri care are si nu mai sti ce sa-i iei si dac totusi ti atit de mult la el ar trebui sa ii iei un lucru de care sa va puteti folosi amindoi si anume o Biblie si care sa va puneti sa o cititi amindoi pentru caci cred ca amindoi va doriti viata si aceasta numai in biblie o gasiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasand gluma la o parte, ai putea sa'i faci un filmulet cu voi de cand v'ati cunoscut.stiu ca te pricepihappy, mergeti un week-end la mare. ofera-i ocazia sa vada un apus de soare superb impreuna cu tine si sa adoarma in bratele tale pe nisip.