| Secsitive a întrebat:

Bună TPU!
Peste 2 săptămâni,eu cu iubitul meu facem un an de când suntem împreună. În principiu, vrea să-i fac un cadou, dar nu știu ce. momentan vreau să-i scriu o scrisoare despre tot ce ne leagă sau orice altceva. Dacă încerc să-i spun ce simt,în față, voi începe să plâng :'( ♥. Când a făcut 18 ani, i-am făcut cadou, o cutie drăguță, colorată, cu multe mesaje drăguțe și confetti + 3 poze cu noi doi, iar sub poze și confetti se afla o ramă cu noi doi de la mare și un ceas.De 14 februarie, i-am făcut cadou o cană drăguță și un trofeu parcă *pentru cel mai dulce iubit. Acuma sincer n-am nici cea mai vagă idee. Vreau idei originale și drăguțe, nu țoale sau parfumuri etc, ceva special, semnificativ.
Help meee!
Dau fundițăăă puppy dog eyes

18 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O partida de sex salbatic

| LoveSleep a răspuns:

Hai cu orgasmul ăla, odată.

| h3r a răspuns:

Prea multe pentru doar un an. Iesiti undeva.

| UnBroken2016 a răspuns:

Esti sigura ca el nu e de fapt o ea si esti lesby?

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

rolling on the floor))))))

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai zi si tu acum, nu? Zici ca e fata ala, doamne fereste.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Tu stii mai bine, maestre

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Vad ca nu zici da sau ba, sa inteleg ce intri si tu in ecuatie? Si tie iti plac rahaturile astea?

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu ca-mi plac sau nu, nu sunt in genul meu. Nu am treaba pentru a aproba sau a dezaproba. Repet, tu stii mai bine

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e ca "stiu mai bine", nu ma pot da exemplu laughing, ce imi place mie nu plac multora dar ce zice ea e cam aiurea si pentru altii. O fi mai sensibil baiatul, cine stie.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Poate o fi, poate nu e, prea putin ma intereseaza

| Secsitive explică (pentru UnBroken2016):

Bună glumă.

| ExprimareLibera a răspuns:

Un Paco Rabanne Invictus sau 1 Million. Si inca ceva siropos.

| ExprimareLibera a răspuns:

Poate că simte si el nevoia de ceva material, nu doar vrajeli gen scrisori. Alege si tu un parfum bun, sau ceva, ca doar o dată pe an se intampla asta.

| Secsitive explică (pentru ExprimareLibera):

Nu e genul de persoană materialistă.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

O partida de sex cel mai bun cadou

| veryhonest a răspuns:

Nu-i face. Vezi ce reactie are.

| Secsitive explică:

Mulțumesc pentru răspunsurile voastre *inteligente. happy