| anonim_4396 a întrebat:

Poate pare tampit dar as vrea sa gasesc noi subiecte de vorbire... ceva exemple happy

2 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Stiai ca majoritatea interactiunii umane se bazeaza pe subiecte neesentiale? Eh, uite iti dau cateva exemple, sper sa te ajute:
1 Elodia ( nu esti integrat social daca nu vb si despre ea)
2 O melodie/videoclip nou
3 Cunostinte comune (poate aveti prieteni comuni, dar n-o da in barfa nenorocita)
4 Intamplari din scoala (mai bagi si tu putina vrajeala sa para mai interesant); baluri etc.
5 Teme legate de revelion: unde o sa-l faci, ce ti s-a intamplat anii trecuti

| Laminin a răspuns:

Hei!
Ghiceste cate fire de par ai in cap!
Aminteste-ti ce faceai pe la 5/6 ani thinking
Gaseste-ti porecle! uuu (ador asta)
Cate ţîţe are vaca? laughing... ce sec pare, nu? Dar ma distrez foarte tare cu prietenii gandind asa copilareste rolling on the floor
Gbu :]