| Isabela_6206 a întrebat:

Povestiti intamplarea primului sarut si ce ati simtit? Fuda!

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Buna.interesanta intreabare.
primul sarut...eram la scl.imi placea mult de el sh cu cateva zile in urma ii marturisisem.mi-a spus ca ii este greu sa accepte pentru ca eram cei mai buni prieteni.l-am privit in ochi sh i-am zis ca imi pare rau. dupa cateva zile de la marturisire timp in care nu vb-sem deloc a venyt grabyt, m-a tras deoparte sh mi-a zis: uite, sa shtyy ca sh mie imi placi.nu vreau sa te supery pe mine, dar nu credeam ca tu simtzy intr-adevar acelasi lucru.si in acel moment s-a intamplat: m-a luat de mana sh s-a apropiat usor, usor.a fost uimitor. poate sh pentru ca il placeam mult, dar sh pentru ca era prm data.am ajuns sa fim impreuna sh mai suntem sh acum.nu shtyu ce o sa se intample dupa ce plecam din svl, dar cred ca o sa dam la acelasi liceu.eu asa sper.cred ca team ajutat.aaaaaa...ca mi-am amintit il chema gaby:p:dhappy

5 răspunsuri:
| nikol a răspuns:

Primul meu sarut a dost dupa vreo 4 luni de cand eram cu iubitul meu bine timp de 4 luni eram prieteni nu iubiti.Era seara pe la vreo 8 am stat pe banca eu cu capul pe poala lui si vorbeam, povesteam... dupa vreo ora de vorbit pe la 9 se apropia usor de mine eu inca povesteam.incet incet tot se apropia cat mai tare de buzele mele si eu inca vorbeam si deodata i-am simtit buzele lui pe buzele mele.m-a facut sa tac din gura. aveam fluturasi in stomac si ne-am sarutat incontinu pana la 5 dimineata ca atunci am realizat ca e dimineata. deci sarutul a durat de la 9 seara la 5 dimineata.Ne-a amortit buzele de la atata sarutat. Dupa ce m-am dus acasa numai saruturile lui visam.

| gabrielutzu a răspuns:

Ia zi, ti-ai pune-o cu o fata? Limba dulce mult aduce.Si sunt sigur ca si tie ti-ar place.E doar o intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| madamadalinuta a răspuns:

=]]. pooiiiiii.

| MonicaOtaku69 a răspuns:

Pai...A fost uoau...:XImi era cald in acel moment, inainte de sarut.
Si cand am vazut ca se apropie, aolo ce emotii si ce calduri ciudate. Si parca imi era si frig, si dintr'o data sangele a inceput sa umble nebun prin vene. De parca pana atunci eram moarta.
Au fost diverse stari care s'au trezit la viata. A fost placut, a fost o nebunie. aveam 12 ani. big grin