| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa'mi dati si mie idee de cadou pentru un baiat care face 20 de ani? multumesc :*

6 răspunsuri:
| buburuzAndreea a răspuns:

Ai putea sa-i iei un tricou electronic. Cred ca e foarte interesant. http://www.my-gadget.ro/......zator.html

Depinde de hobby-urile lui, alta idee nu-mi vine daca nu stiu ce ii place sa faca.

| utilizator.tpu_7269 a răspuns:

Ideea mea este acee de ai spune te iubesc daca este prietenul tau iar daca este un alt baiat cumparai ceva frumos care sa il aiba mereu si sa isi aduca aminte ca acel cadou i la-i cumpara ti iar sfatul meu ar fi sa-- cumperi o pereche de adidasde firma ia daca nu sti de care prefate ca il inrebi de de curioasa

| utilizator.tpu_7269 a răspuns:

Sfatul meu este sa te gandesti la ceea ca il caracterizeaza iar pe urma ve sti ce cadoi ii vei lua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti fata? daca da, tu sa fi tortul ornat cu frisca big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare ideea cu tortullaughing[ps. da sunt fata]
pai ii plac chestiile astea legate de masini. ii place muzica thinking si stie sa ia o gluma ca pe atare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa-i iei un parfum. Daca nu, chiar poti sa-i faci un tort (daca nu stii cum se face il cumperi).