| Mihai_Claudiu_1993 a întrebat:

Sall la toata lumea am si eu o problema ieri s-a despartit prietena de mine motivu e ca cica nu ma mai iubeste suntem impreuna de 2 ani si 2 luni o iubesc enorm si nu stiu ce sa fac ca sa o recastig inapoi azi am fost la ea si am discutat dar ea tot plangea intr-un final am facut-o sa rada ma hranit laughing)) dar nu mia acceptat o a 2 sansa ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai daca plagea inseamna ca inca mai are sentimente pentru tine arata-i ca nu te lasi batut si ca tu o vrei inapoi asta daca consideri ca merita cu adevarat orice om are dreptul la o a doua sansa

3 răspunsuri:
| pepy63 a răspuns:

Pai poate ia interzis cineva poate parintii, si asta se va rezolva daca va iubiti sau poate iubitul si atunci nu merita sa te zbati sunt mii si sute de fete ...eu zic sa incerci sa vezi care este motivul adevarat

| faramatania a răspuns:

Păi nu prea ai ce să mai faci,când celuilalt i se pune pata,asta este,dragoste cu sila nu se prea poate,dar de ce pângea totuși,dacă nu te mai iubește,cel mult ar fi trebuit să plângi tu, nu ea, aici nu înțeleg(sau poate doar se preface), mai ai totuși răbdare, cine știe, poate se răzgândește. Încearcă să fii mai optimist și ce să-ți mai zic, baftă multă și să ne auzim corect.

| lascuiulian92 a răspuns:

In primul rand, da si tu pe la scoala deoarece vad ca de semne de punctuatie nu ai auzit.
In al doilea rand mergi si tu la ea ma` omule cu un buchet de flori big grin Sunt sigur ca va aprecia. Iti garantez asta :-P