| Mihay10 a întrebat:

Am 15 ani.Sunt de 2-3 saptamana impreuna cu o fata. Din prima saptamana ne intelegeam de minune. intelegeam foarte clar ca ma iubeste dar dupa primele doua saptamani a inceput sa se schimbe. nu mai imi arata destula dragoste si chiar nu stiu de ce thinking eu tin enorm de mult la ea si nu stiu ce sa fac ca sa fie din nou ca la inceput. un sfat va rog?! Fundita!

Răspuns Câştigător
| TheLastSmile a răspuns:

Deci...Fata e ca un trandafir.I s-a ofilit o petala si e tare in cleanta.Esti sigur ca iubeste? Ai rabdare cu ea poate trece printr-o perioada dificila si ti-a zis. Daca te iubeste v-a reveni la normal, daca nu vrea sa incheiati

5 răspunsuri:
| Gaby119711 a răspuns:

Secretul oricarei relatii durabile e comunicare mai bine ai incerca sa vb cu ea despre asta.

| Alecsandraa97 a răspuns:

Nu iti arata destula dragoste pentru ca ea inca nu te iubeste, e prea repede dupa 2-3 saptamani, ea tine la tine. Probabil cauza comportarii ei este timiditatea. Eu iti recomand sa vorbesti cu ea.

Bafta!

| LucaTeofil a răspuns:

Discuta cu ea, vezi ce o ingandureaza ar fi pacat sa isi gaseasca altul si meritati sa traiti iubirea asta

Răspuns utilizator avertizat
| porumbitzza a răspuns:

happy Incearca sa nu ii arati cat de mult tii la ea. O sa fie confuza atunci. Mie asa mi se intampla, cand baiatul imi arata ca ii place mult de mine imi pierd interesul. Incearca asta, eu zic ca nu va da gres.