| Cristinutza21 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati, vreau sa-i cumpar la iubitul meu un cadou, fiindca se intoarce acasa in Romania si nu stiu ce sa-i cumpar imi dati idei... va rog big grin happy

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i pregatesti o cina romantica sau macar sa-i faci prajitura preferata. Ai putea sa-i cumperi si un cadou, ca de xeemplu un ceas de mana dragut, o camasa, un pulover, un parfum, eventual preferatul lui, o poza cu voi doi in rama, un lantisor de argint cu panadtiv cu initiala lui sua cu inimioara, o iconita imbracata in argint etc. Ai mai putea cumpara bilete la un film frumos, din genul care va place amandurora, si sa meregeti impreuna sa-l vizionati in a doua-a treia lui zi de la intoarcerea in tara. Daca ati avut deja relatii sexuale sau daca esti sigura ca iti doresti sa traiesti asta cu el, va iubiti cu adevarat si aveti o relatie serioasa si stabila, puteti face dragoste in prima noapte dupa ce se intaorce. In orice caz, saruta-l pasional cand va vedeti si spune-i cat il iubesti si ce dor ti-a fost d ele, cat ti-a lipsit sifii cat mai duolce si mai tandra cu el.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu ce cadou ar fi mai potrivit decat o cina romantica la lumina lumanarilor...

| fr4t3ll0 a răspuns:

TEORETIC, tu ar trebui sa stii ce-i place, fiindca tu esti iubita lui, nu noi. TEORETIC.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ai putea sa i faci o petrecere surpriza, si daca vrei sa ii mai cumperi si ceva, iai un parfum.
O zi buna!

| boylivgume a răspuns:

O haina, un ceas sau niste papuci de firma,'' se stie'' ca baietii iubesc mult chestiile de firma!