| anonim_4396 a întrebat:

Saltu TPU!
Am 20 si sunt cu o femeie cu 10 ani mai mare decat mine.are copil si barbat. Fusesem la munte la neamurile unui prieten si de acolo am cunoscut-o fiind matusa lui. Ea are copil si barbat problema e ca ei cu se inteleg au mereu certuri, el e la munca vine o dat la luna acasa si sta o saptamana si pleaca, pentru ea este un calvar acea saptamana. Totul a inceput sa ne cunoaste dintr-o gluma radeam faceam glume pe seama noastra dar cu timpul ceva se schimbase, am inceput sa ne placem unul pe altul. Imi place a nebunie de ea si incep sa tin mult mai mult. doar ca la ea e cu totul altceva, este indragostiita de mine pana peste cap de mine. Si nu stiu, absolut nu stiu, ce sa fac. Vreau sa contiunui cu ea doar ca stau si ma gandesc ca are un copil si vrea sa se desparta de barbatul acela, asta pana sa ma cunoasca pe mine. Si nu prea imi dau seama ce fac. Va rog ajutati-ma cu un sfat ceva ce ar trebui sa fac.Rog seriozitata. Multumesc!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ramai omul de sex pentru ea

| ROB3RT89 a răspuns:

Sti cum pui tu acum problema? Ca un betiv care vrea sa se trezeasca instantaneu dar nu poate.
Asa e si cu sentimentele,de cuprind lent dar sigur.
Mai bine suferi putin decat sa traiesti cu ideea ca ai distrus o familie...
Personal am preferat fetele mai mici, si asa e in general, cu mici exceptii.
Dar nu asta e problema.
Sper ca esti constient ca nu vei ajunge nicaieri cu ea.
Cum il insala pe actualul cu tine, vei fi si tu in locul lui pe viitor!
Eu zic sa renunti, dar decizia iti apartine.
Mediteaza doar putin!

| sabin89 a răspuns:

Relaţia nu are cum să fie de durată. Vă amăgiţi doar unul pe celălalt. Va fi doar ca un foc de paie. Cel mai bine e să ieşi cât mai repede din afacerea asta. Cu cât mai repede, cu atât mai bine.

| RAY a răspuns:

Despre intrebare, un om rational gandeste si cu partea de sus

| Freya1 a răspuns:

Daca era o fata aproape de varsta ta mai era cum era dar asa si maritata si cu copii si cu 10 ani mai mare...
Tu esti in floarea varstei cand trebuie sa experimentezi, sa iti faci relati, sa iti pregatesti viitorul crezi ca poti face fata sa ii cresti si intreti copii, sa o intelegi si sa ai aceleas dorinte ca ea, sa treci peste prejudecati si peste faptul ca ani trec iar ea se schimba fizic mult mai repede, ca o sa vrei si tu copii la randul tau si poate ea nu o sa mai poata sau vrea? Puneti tu intrebarea daca ea isi va lasa barbatul pentru tine sau doar vrea o aventura de moment sau pe cineva sa o asculte si daca e asa si tu apuci sa pui suflet ce o sa faci? Gandeste-te daca totusi face asta si ai o relatie cu ea si apoi cand vezi ca e greu te razgandesti ii strici viitorul si ei si copiilor.Calculeaza foarte bine ce faci ca este usor sa te lasi dus de val si de sentimente dar trebuie calculat si cu cap.Ea vrea acum pe cineva sa o asculte, sprijine si sa ii ofere iubire ceia ce tu la 20 de ani poti dar ea iti va putea oferi tie ce vrei?

| Hammurabi a răspuns:

Un aspect de care sigur n-ai ținut cont : Ea are un bărbat care muncește din greu probabil ca să-și întrețină nevasta și copii. Genul ăsta de oameni își tranșează de obicei problemele cu ranga. Așa că ai grijă, că ai toate șansele să fi următorul caz de la ProTV. laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Iti pui singur pistolul la tampla daca faci asta.Renunta,gaseste-ti alta fara obligatii.Si invata naiba sa scrii ca lumea ca ma dor ochii la cate cuvinte sunt stricate.

| Anonimmmm122 a răspuns (pentru siriusblack98):

Imi cer scuze ca tu nu itelegi!

| siriusblack98 a răspuns (pentru Anonimmmm122):

In loc sa iti ceri scuze mai bine te duci si inveti sa scrii corect. Poate cu ocazia asta iti mai vine mintea la cap si din alte privinte.

| RAY a răspuns (pentru Anonimmmm122):

Esti din oltenia man?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate, ce te complici atata sa vrei o relatie cu o femeie mult mai mare ca tine si cu atatea obligatii. Nu merita frate, esti tanar poti gasi oricand o fata fara copil, chiar vrei sa cresti copilul altcuiva? Plus ca poti avea serioase conflicte cu barbati-su. Nu merita, crede-ma, daca eu la varsta mea gandesc ca nu e bine ce vrei sa faci, dar tu ai deja 20, esti major si prea cu capul in nori. Tot ce prinzi crezi ca e bine si de pastrat. Ma asteptam la o altfel de gandire de la tinerii de genul. Dar pacat ca mai dezamagit. Plus ca poti inseamna doar o distractie pentru ea, dupa ce faci, te culci cu ea te daruiesti practic si dupa iti da cu piciorul. Dar nu ai spus de ce se cearta cei doi, poate fii vorba de o infidelitate a ei sau a lui. Daca ezita sa nu iti zica motivul, e clar ca e vorba de un motiv din partea ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai ce face, nu are de ce sã-ti pese de familia sã atat timp cât ea iti oferã sex, nu iti face fantezii, ea iti spune doar offurile de pe suflet, nu te atasa de ea!

| PumpkinDoll a răspuns:

Frate,iti dai seama ca o data ce esti cu ea, daca o sa se intample asta automat o sa-ti revina si obligatia de a creste acel copil si stai sa cresti copii la 20 de ani e cam aiurea, ai 20, du-te distreaza-te, traiesteti tineretea ca poti face copil si la 30-35 de ani si pe fata respectiva incearca s-o uiti, eu asa zic ca e mai bine, nu putem fii fericiti in viata mereu si mai ales daca esti genu ala de persoana care are un ''noroc'' sa te caci pe el, acum tu stii