| 123456789qwertuiop a întrebat:

Salut.am aproape 13 ani.Astazi o prietena m-a invitat sa merg cu mama si fratele ei la Mc'Donalds.Mno azi este cald si mama mea spune ca nu ma lasa sa merg.Vreau sa conving sa ma lase sa merg. Ajutor! Funda >:

Răspuns Câştigător
| pitiklove a răspuns:

Explicai ca nu este cald...ca o sa stati inauntru, unde e racoare(chiar daca nu e asa), ca iti iei tricou subtire si pantaloni, sapca happy
A...si mai bine o rogi pe mama fetei sa ii explice mamei tale happy asta merge de fiecare data tongue

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel m ai bine ascultă de mama ta, si stai acasa, ea stie ce este m ai bine, nu prietena aia a ta. ca daca ti se face rau, mama ta te ingrijeste, nu prietenii, care de fapt nici nu i ti sunt cu adevarat prieteni, sunt prieteni falși, pe interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i mamei prietenei tale să o roage pe mama ta, așa sigur te va lăsa.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Roag-o să vină cu voi!

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Fii sincer!