| Umbrelutsa a întrebat:

Buna TPU `! Cum as putea sa o conving pe mama sa ma lase la zilele orasului? Stiu ca mai este destul de mult pana atunci, dar vreau sa fiu pregatita si sigura ca ma va lasa sa merg. Eu si o colega planuim sa mergem impreuna, alaturi de mama si fratele colegei mele. Mentinonez ca mama mea lucreaza intr-un magazin foarte aproape de eveniment. Vreau chiar foarte mult sa ma lase sa merg. Va rog sa ma ajutati`! Chiar nu stiu cum sa o conving `! Multumesc. Scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Ce varsta ai de nu te lasa sa mergi si tu? Esti micapuppy dog eyes? Sfatul meu este sa ii spui ceva de genu':"Ca este un eveniment importatnt pentru tine, ca toata lumea va fi prezenta.e.t.chee hee

| Umbrelutsa explică (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Eh, na `! 13 juma`. Doar ca mamei mele ii este putin frica. Nu stiu de ce... deoarece am mai fost pana in centru (locul unde se tin zilele orasului). Totusi mie imi este teama sa nu zica nu deci trebuie sa am un arsenal tare laughing

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru Umbrelutsa):

Stiu de ce mamei tale ii ieste frica.Astfel de evenimente reprezinta o oportunitate pentru a comite infractiuni.Nush...Spunei ca mergi cu mai multi, gandeste-te, si nu-i spune gogosi mamei talepuppy dog eyes.

4 răspunsuri:
| BandOfHorses a răspuns:

Roag-o mult sa te lase, linguseste-o.

| anna9372 a răspuns:

Pai linguseste-o spune-i ca nu maegi singura ca vine si prietena ta cu familia si la schimb promite-i nu stiu ca speli tu vasele pentru o saptamana sau ceva de genu sau zi ca daca ai o anumita medie sa fie asta pe post de recompensa sau ceva de genu
bafta si distractie la zile orasului tauhappy