| Xenoverse1 a întrebat:

Salut, am o iubita naspa, sa va spun povestea mea, acum 3 ani am cunoscut-o la un centru de pocaiti cand eu lucram acolo ca voluntar 3 lei pe ora si ea a venit prima oară la centrul la care lucram, la început vorbeam cu ea ca intre prieteni si eu lucram la un magazin second hand de al lor si ea lucra la un magazin dar la altul tot de al lor.
Prietena mea venea in magazinul meu sa se uite la haine dar ei ii plăcea in secret de mine si venea la mine in magazin sa ma vada, dar colega mea s-a prins ca ei ii place de mine, după un timp a început să îmi placă de ea si inainte sa plec de la centru i-am spus că imi place de ea si s-a înroșit la fața cand mi-am mărturisit iubirea fata de ea.

Eu după ce am plecat de la centrul ala ca nu mi-a mai convenit 3 lei pe ora si după câteva zile si prietena mea a plecat de acolo, ca sa petreacă mai mult timp cu mine si de atunci am făcut o mare greșeală ca m-am cuplat cu ea pentru ca prietena mea are cateva defecte. Sa va spun defectele ei, ea nu stie sa citească,
De socotit stie sa socotească dar putin, cand o sarutam ii mirosea gura a canal câteodată, ea se enervează aproape des. Si acum am ajuns la concluzia ca am făcut cea mai mare greșeală din viata mea ca m-am cuplat cu ea si acum vreau sa ma despart de ea, dar mi-e teama ca dacă îi spun că ma despart de ea va rămâne distrusa si asa ea e dintr-o familie mai săracă și nu avut niciodată un iubit.

Nu stiu cum sa ii spun ca nu mai imi place de ea, spuneti-mi ce sa fac?

23 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Va meritati unul pe altul, esti si tu destul de sandilau de fel din ce am apucat sa te citesc, aschia nu sare departe de trunchi.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Si tu esti un fraier care tine cu o echipa care e pe locul 10 in premier league, va meritati acel loc.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Mie imi convine sa o vad pe Barca an de an in ucl ca sa vad ce umilinte isi mai ia, echipa asta e facuta special pentru a fi umilita, saptamana viitoare va bate PSG-ul de va asculta cu urechea, sa te rogi sa nu treceti de psg ca daca picati iar cu Bayern se repeta acel 8-2

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

În 2017 cum va umilea Bayern acasa si in deplasare cu același scor 5-1. Sau ai uitat? Arsenal nu e in stare de nimic, de abia v-am gasit în clasament.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Atunci Bayern ne-a dat 10 in 2 meciuri, voua v-a dat 8 intr-un meci, asta e diferenta, daca mai era un meci ati fi luat inca o portie de 8 boabe, stati cuminti ca sunteti mai varza decat Real care si aia sunt vai mama lor

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Pun pariu ca dacă era Arsenal in La Liga nu reusea să termine sezonul nici macar in top 10.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Vrei sa-ti reamintesc ce s-a intamplat ultima oara cand Arsenal a dat de spanioli? i-a tavalit in ultimul hal pe Valencia cu 7-3 si scorul putea fi mult mai mare, din campionatul ala singura echipa care ne-ar da scor ar fi Atletico, cu mizeria catalana si cu Real ar avea sanse egale, atat Arsenal cat si cele 2 sunt praf si pulbere

| GabiDumitrescu a răspuns:

Tu esti Xenoverse, nu? Cite conturi iti faci aici, frate?

| Xenoverse1 explică (pentru GabiDumitrescu):

Imi fac câte conturi vreau eu, în ziua de azi ai libertatea sa faci ce vrei.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Xenoverse1):

Bineinteles, e plin de nebuni cu personalitati multiple peste tot.

| gabicoo a răspuns:

Nu vă mai obosiți cu răspunsurile!
Individul e troll!

| Xenoverse1 explică (pentru gabicoo):

Nu sunt un troll.

| Drimmero a răspuns (pentru gabicoo):

E barcelonist, asa sunt ei mai batuti in cap.

| Vântulalb a răspuns:

"eu lucram acolo ca voluntar 3 lei pe ora"
Cand esti voluntar, nu esti platit deloc. Nici cu 3, nici cu 20, nici cu un leu macar.
Inainte de a-i fi iubit, nu stiai cum este?

| Xenoverse1 explică (pentru Vântulalb):

Nu stiam pana cand am devenit impreuna si apoi mi-a marturisit defectele ei.

| Vântulalb a răspuns (pentru Xenoverse1):

Nu te-a interesat. Nu asa se face. Graba de a ajunge impreuna in pat nu e buna.

| Vântulalb a răspuns (pentru Vântulalb):

Dar mai bine educ-o! Invat-o sa se spele, spune-i sa mearga la scoala.

| NakedWarrior a răspuns (pentru Xenoverse1):

Faptul ca nu stie sa citeasca nu e neaparat un defect, in cel mai rau caz va ajunge prin guvern sau parlament, vei avea bani.

| ngllllll a răspuns:

Acum ia-ti-o daca ai inceput Tu ai vrut. Invat-o sa citeasca, educatie laughing nu e usor sa formezi un om
succes!

| SetYourselfFree a răspuns:

Spune-i ca vreti sa luati o pauza, nu o lua asa direct, spune-i ca trebuie sa te concentrezi pe scoala fara sa o faci sa se simtă ea de vina.totusi e de apreciat că iti pasa de sentimentele ei si nu vrei sa o faci sa sufere, un băiat s-a despărțit de mine fara sa imi spuna un motiv, a devenit super distant desi el zicea ca suntem "ca inainte"

| NakedWarrior a răspuns:

Spune-i sa se spele pe dinti ajut-o sa invete sa citeasca, poate merita, ceva bun trebuie sa fi avut daca ti-a placut de ea.

| Xenoverse1 explică (pentru NakedWarrior):

Degeaba ea invata sa citeasca dar dupa un timp uita ce a invatat inainte.

| tiranul a răspuns:

La inceput asa eram si eu dar dupa ce m-am despartit prima data a fost usor dupa. Cum am facut eu: am invitat-o afara sa ne plimbam si i-am spus efectiv ca as vrea sa ne despartim pentru ca vreau sa ma concentrez pe facultate. Poti spune ceva la fel. Si apoi i-am spus ca mai vorbim daca vrea si am plecat fiecare pe alt drum.