| emil22 a întrebat:

Salut am o problema iar acea problema este urmatoarea: sunt cu prietena mea aproape de 9 luni de zile iar de 3 zile tot ne certam aproape din toate astazi cand am intrebat-o cine o sunase mi-a spus ca nu conteaza ca este treaba ei, cand vreau sa fac dragose cu ea imi spune ca nu are chef indiferent daca este post sau nu iar ca sa vorbesc cu ea trebuie sa-i scot un cuvant mult si bine eu unul nu mai inteleg ce se intampla puteti sa imi dati voi niste idei niste pareri?Multumesc

3 răspunsuri:
| nikbad4u a răspuns:

Incearca sa o uimesti cu ceva ce nu iai facut pana acum vreun cadou frumos sau o iesire in orasi la un restaurant misto fara sa stie ia functioneaza iti zic eu

| Micra a răspuns:

Nu vreau sa fiu rautacioasa dar cred ca este posibil sa te insele... parerea mea...

| danielaaki a răspuns:

Buna,incearca sa comunici cu ea.fa-o sa inteleaga ca trebuie sa vorbeasca cu tine sa ajungeti la un acord. nici tu nu trebuie sa suferi. nici ea nu trebuie sa stea cu forta langa cineva!