| allison1998 a întrebat:

am o problema, se apropie Craciunul si nu stiu ce cadou sa-i fac prietenei mele cele mai bune. Eu locuiesc in alta tara si vreau sa ii dau ceva special, un cadou de care isi va aduce aminte mereu. Va rog ajutati-ma.
Multumesc!
FUNDA!

3 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Singurul dar remarcabil ar fi sa -i dai siguranta ca nu ai uitat-o nici o clipa, sa comunici permanent, sa fii atent la necazurile si bucuriile ei. Restul ai sa gasesti si singur! Bafta!

| Ihvnnm a răspuns:

Daca va intalniti, ar fi foarte dragut daca ai pune cateva poze cu tine si cu ea ca un colaj pe ceva, un carton mai mare (daca nu va intalniti, poti sa ii trimiti poza). Poti pune si poze de când erati mai mici si poze mai recente. Eu si sora mea am primit un astfel de colaj de la prietenele noastre cele mai bune atunci când am plecat din orasul in care stateam si consider ca este un cadou super dragut.winking Noi l-am pus in camera si mereu când il privim ne aducem aminte de ele happy

| blackmonster139 a răspuns:

Ii poti cumpara un lantisor sau daca o placi
ii poti spune adevarul. Cel mai frumos cadou este iubirea.