| SteauaNordului a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu idei de cadouri pentru barbati? Este genul de barbat care are de toate ( colectie de parfumuri de lux, camasi etc), nu poarta bijuterii, detesta chestiile siropoase sau personalizate, nu are vicii. Ceva idei? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Siimooona a răspuns:

Daca ii plac masinile ii poti lua o macheta de colectie, daca e pasionat de tehnologie ceva din domeniul asta ce nu are sau ii poti lua o cravata frumoasa pentru ca niciodata nu poti avea prea multe.E greu sa cumperi cadou unui astfel de baiat. Poti sa i cumperi un ceas de mana sau de birou sau perete( nu neaparat personalizat dar sa fie intr-un fel cum ii place lui, de genul daca e pasionat de fotbal in forma de minge sau poarta etc.)

4 răspunsuri:
| ady2607 a răspuns:

O farsa pare sa fie cel mai la moda cadou in zilele astea. Dar trebuie sa fie bine pusa la punct si sa ai niste complici priceputi. Daca nu... atunci o vacanta impreuna, o fotografie inramata(dar nu cred ca merge pentru ca ai spus ca nu-i plac chestiile personalizate). Solutii exista, trebuie doar sa dai frau liber imaginatiei.

| AdriannaAdry a răspuns:

I-ai o rama foto digitala, se poarta acum. big grin

| catalin_8409 a răspuns:

Pai daca te tine buzunarul poti sa-i cumperi un rolex, un parfum scump...sau cel mai bine ar fi sa stai pe langa el sa vezi ce i-ar lipsi dintr-o anumita colectie sau daca sunteti prieteni cel mai bine ar fi sa plecati intr-o excurie sa va relaxati ...succeswinking

| Everything a răspuns:

Da-i carti