| roxana222222222222 a întrebat:

Salut, de la un timp simt ca nu mai prea am rost și mă simt intr-un fel abandonată de toată lumea..de curand m-am mutat la iubitul meu dar nu ma simt confortabilă și nu-mi găsesc liniștea niciunde. Părinții mei am impresia ca uită ușor, ușor de mine iar cu părinții iubitului meu nu pot vorbi la fel. Iubitul meu lucrează foarte mult iar discuțiile de genul îl enervează oarecum..simt ca nu-mi găsesc liniștea in niciun loc, nici măcar la mine acasă.Ce as putea face, va rog ajutați-mă?

Răspuns Câştigător
| LaviniuA a răspuns:

Ce sa zicem noi ca nu stim prea multe despre tine.
Mergi intr-un loc frumos cu iubitul sau in concediu.
Mergi cu el si cu alte cupluri sa socializati.
Fa-i un masaj sa-l relaxezi.
Gateste-i ceva ce-i place.
Aranjeaza casa.
Daca si asa tot il enerveaza discutiile despre tine, atunci repeta pasii de mai sus cu un alt iubit happy

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai facut o mare greseala sa te muti cu el fara casatorie. Sexul fata casatorie nu e binecuvântat de Creator si nu aduce fericire pe termen lung.

| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti de munca, ca doar nu vrei sa trandavesti toata ziua si sa te plictisesti inutil.

| Ancadorinapascale1993 a răspuns:

Incearca ceva nou. Uite pot sa iti dau ceva idei. Fa o schimbare la tine, o tunsoare noua, o culoare noua. Ai pasiuni? Care sunt alea?

| Jimmi890 a răspuns:

Căutați sa faceți lucruri împreună.