| nuta_5536 a întrebat:

Salut la toti! am facut cunostinta cu el la o nunta a fost minunat! A doua zi m-a sunat apoi neam intilnit a fost foarte frumos! Insa noi am fost impreuna a fost minunat, problema e ca el mie nu mi-a propus intilnire, cu gindul la asta, ma suna intr-o zi si zic sa nu ma mai sune deoarece nu vreau sa ma vad cu nimeni anume din baieti! De ce i-am zis asta deoarece credeam ca el e ca toti baietii care se folosesc doar de momente! El a tacut si nimica nu mi-a zis! Peste o saptamana il sun eu, eu am zis hai sa ne vedem ne-am vazut, dar nu este acee ce a fost in trecut! AJUTATI-MA! Ce sa fac sa ma ierte, sa pot sa-l intorc la mine din nou, deorece mereu ma gindesc la el si simt ca il iubesc!

4 răspunsuri:
| danielagoldica a răspuns:

Ce dracu o fi in capul tau chiar nu stiu!?

| Gabi_6377 a răspuns:

Pai, fa-l sa aiba iar incredere in tine, incerca sa-i arati ca el e diferit, special pentru tine, fii cat mai draguta, si daca mai poate simti ceva sau nu depinde de el si numai de el.

| Sky_6013 a răspuns:

Pai.nu dispera poate si el simte la fel, si dacasi el te iubeste te va ierta. e normAl ca na poate si el a suferit auzind ce ai zis atunci la telefon, dar inceu cu incetul sa vezi ca va redeveni cel de dinaintebig grin

| Last1 a răspuns:

Esti o balauza