| malishka93 a întrebat:

O intrebare din curiozitate.Cine iubeste mai intens fetele sau baietii? eu cred ca mai intens fetele multi baieti mai mult isi bat joc...sau ma insel? care e parerea voastra?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Procentual nu e mare diferenţă.
În cifre absolute, cred că mai mult fetele îşi bat joc din simplul motiv că fetele sunt mai multe.
Faptul că n-ai întâlnit tu sau nu ai făcut tu încă asta (a-ţi bate joc într-o relaţie) nu înseamnă că n-o practică intens şi doamnele - ohooo şi încă cum.
Salut.

| PetreConstanta a răspuns:

La ambele parti o apa si un pamant - este o vorba veche - acum se spune te iubesc parca ai spune imi este foame - este democratie draga te iubesc si iubi este la moda

Răspuns utilizator avertizat
| M3ntosana a răspuns:

Si fetele si baietii pot iubii la fel de mult.Baietii de obicei isi bat joc, dar na sunt si fete.oh go on Mnoh...depinde acum si foarte mult in ce prilej s`au cunoscut si cat de mult se cunosc.Normal ca nu poti iubi ceva atata timp cat il/o cunosti de ~1 zi.

| joane a răspuns:

Pai fetele pot iubi foarte intens, cel putin eu cand iubesc -iubesc- iar cand se termina totul -chiar se termina- gata cu zambitu, avut grija ce vb etc.dar sunt si fete care isi bat joc...din pacate -noi fetele- nu ne putem lauda cu "seriozitate" in toate "relatiile:d

| senstein a răspuns:

Baietii bineinteles. Fetele sunt niste tarfe ordinare, ele sunt ca un pamant agricol, daca nu ai grija de ea maine are altul. Deci 'mucles'! Baietii iubesc mai intens, eu nu am cunoscut fata care sa ma iubeasca la fel de mult cum iubesc eu.

| Mihaitzuk a răspuns:

Pai sunt si fete care iubesc intens dar si baieti care iubesc la fel! O mare parte depinde de caracter zic eu, si de ce vrei(daca vrei o relatie stabila sau una de 1 noapte). Si fetele si baietii isi bat joc dar sti mai gasesti si persoane care pun suflet, doar sa stii unde sa le cauti!

| milla a răspuns:

Eu cred ca si fetele si baieti iubesc intens cel putin uni dintre ei, eu am cunoscut un baiat care si a dat viata pentru o fata. concluzia e ca fiecare iubeste in felul lui mai mult sau mai putin.