| piftel a întrebat:

Salut TPU,am fost si inca sunt un fan Minecraft,dar parintii mei au auzit ca prietenul meu nu isi mai facea temele pentru ca juca Minecraft,si este vina mea,ca eu i-am dat jocul.Ce as putea face sa le arat ca jocul nu este asa de rau ci creativ,am incercat sa le arat cum este si despre ce este vorba in joc, dar spuneau ca niciun argument nu ii tin sa ma lase din nou sa joc.Va rog,la orice melodie imi aduc aminte de joc si,va rog sa nu radeti, imi vine sa si plang pentru ca era singurul joc care imi placea.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| piftel explică:

Uau,cati ani ai? Ai o gandire logica si rationala.Nu mi-a venit in cap sa le spun asta. Daca voi mai juca Minecraft, este din vina ta si iti multumesc. Daca joci si tu inca, ne putem intalni pe un server si iti voi da vreo 3 cufere pline de diamonds si emeralds.

Răspuns utilizator avertizat
| SaVa13 a răspuns (pentru piftel):

Pe ce server joci? Bagama pe mess : cosmin_sava12 poate jucam impreuna

| luc a răspuns:

Intr-adevar si pe mine ma trec fiori doar cand imi aduca aminte de muzica de mintiri placute am avut in acel joc. Pacat ca mai sunt si parinti asa ingusti la minte daca tu iti faci temele ce treaba au cu tine.

| Trojandll a răspuns:

Da si eu am aceeasi problema te inteleg complet.

| catalin2766 a răspuns:

Uite eu te inteleg dar zic ca ar trebui sa le spui ca e un joc care iti dezvolta imaginatia si creativitatea. Succes.

| Bogdy_Smecheru_1976 a răspuns:

Pai poti sa le zici ca ce sa faci nu-i vina ta chiar daca tu i-ai dat jocu dacai nu-i sanatos la cap nu elaughing)))))))))))))))))))))))))))))))))

| Lifewhacker a răspuns:

Nu stiu, imi vine si mie sa plang sad

| Boss_Denis_1984 a răspuns:

Uau,cati ani ai? Ai o gandire logica si rationala.Nu mi-a venit in cap sa le spun asta. Daca voi mai juca Minecraft, este din vina ta si iti multumesc. Daca joci si tu inca, ne putem intalni pe un server si iti voi da vreo 3 cufere pline de diamonds si emeralds

| Ionescu_Andreea_1986 a răspuns:

Nu te supara, dar cati ani ai?