| OverDarkGaming a întrebat:

Salut TPU,am nevoie de mare ajutor si repede, eu si iubita mea implinim 1 luna de relatie si as vrea sa ii iau un cadou, problema e ca nu pot sa ii dau nimic material pentru ca e o relatie la distanta. Daca stiti vreun cadou care as putea sa il fac as fi foarte fericit.Va rog sa imi raspundeti cat de repede puteti, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BiDiCaMiHeElA a răspuns:

O intrebare pe placul meu laughing...Pai, avand o relatie la distanta banuiesc ca nu prea va vedeti "face to face", nu?
Ai WEB? Daca da, problema e mai usoara...Te sfatuies sa te folosesti de WEB-ul ala, nu lasa praful sa se puna pe el, spunandu-i cat de mult o iubesti...Fii original, fii creativ!
Daca totusi ai ramas fara inspiratie, uite ceva ce mie una mi-ar placea ca fata (mie mi-ar placea dar tu stii mai bine ce ii place ei):
"...(numele ei) te iubesc la fel de mult ca distanta care este intre noi! Vreau sa stii ca orice ai face nu ma vei supara deoarece esti universul meu. Chear daca esti departe de mine, eu niciodata nu voi pierde luna numarand stelele!" si mai adaugi tu ceva...
P.S. nu-ti fa griji ca nu ii poti oferi ceva material, uneori un simplu "Te iubesc!" face mai mult ca tot aierul din lume!

4 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Http://www.cadouri-funny.eu/ Poate te inspiri de aici, sunt dragute :)

| neutrino a răspuns:

Ea poate primi cadoul tau chiar daca se afla la foarte mare distanta.

| biwltyad a răspuns:

II poti scrie o poezie.
Sau un colaj cu poze cu voi si amintiri placute, ori chiar o prezentare in power-point.
Mai sunt multe, fii creativ!

| estera a răspuns:

E dragut ca relatia voastra continua la distanta, cred ca ar fi foarte dragut sa ii trimiti o scrisoare, nu un email, una clasica happy