| VasileIon32 a întrebat:

Salut TPU,
Am o problema, sora mea este intr-o relatie cu fratele ei,
Eu cu ea ce fel de ruda suntem? (nu cu sora meahappy )

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Sora cumnatului tau nu este nicio ruda cu tine, doar o "cumnatica" prin alianta.
Normal nu este nici o restrictie ca sa ai vreo relatie amoroasa cu ea, doar faptul ca, daca se termina relatia voastra (mai ales daca se termina urat), ii poate afecta pe sora si cumnatul tau si relatia dintre ei.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sora ta este intr-o relatie cu fratele ei? Cam asta reiese din intrebarea ta.

| drogh a răspuns:

Intrebarea ta este complicata si nu se intelege. Formuleaz-o iar si apoi vom raspunde. Care frate? Asta inseamna ca ea este cu propriul ei frate si ca ruda tu cu el esti tot frate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu fratele carei "ei"? Cum ai formulat tu, reiese ca sora ta este intr-o relatie cu propriul sau frate. Cred ca lipseste ceva text.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus o intrebare de Tilicar laughing

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Normal este sora ta

| TheTimeKiller a răspuns:

Deci el(fratele ei) iti vine unchi si sora ta ii vine ei matusa din asta reiese ca voi doua ati fi verisoare(ca inca nu s-au luat sunt doar in relatie).

| Dolyta a răspuns:

Nici nu se intelege intrebarea.

| David98TM a răspuns:

Sorata normal big grin

| AliceMaria1 a răspuns:

Nu stiu daca am inteles intrebarea.Dar tu cu acea,, ea,, ai fi cumnat cred?(bine daca s-ar casatori)