| Paulescu a întrebat:

...as vrea sa va intreb ce as putea sa-i iau la prietena mea? ...imediat facem 6 luni si n-am habar ce sa-i iau. dau funda

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Depinde ce gusturi are prietena ta.dar cred că i-ar plăcea următoarele:
-o rochiţă(mai de vară,aşa.)
-o bijuterie
-un parfum
-un aparat foto(în caz că nu are)
-un costum de baie.(pentru vară,când o sa meargă sigur la plajă)
-un cd plin cu melodiile ei preferate
-un album cu poze cu voi
-un animăluţ mic şi pufos de companie.(căţel, pisică, un peruş, un hamster, peşti.)
Multă baftă!

5 răspunsuri:
| PsiholoagaTa a răspuns:

Cumpara-i un ceas, o bratara, sau un lantisor. e un cadou fin, frumos si feminin. desigur pentru 6 luni. nu cred ca are nevoie de un cadou. iubirea ta pentru ea cred ca e cel mai frumos cadou. totusi gestul conteaza. esti un baiat dragut daca ii iei cadou de 6 luni impreuna,. succes

| IIxGriimZz a răspuns:

Ba da ba***i-as P**a in tine cum dracu sa nu stii ma? ne intrbi pe noi care nici nu o cunoasteam? apai ce iubit mai esti? care nu iti cunoaste prietena? [ de obicei fetelor le plac chestile scumpe deci... succes]

| ramyazyz a răspuns:

Un ursulet cainima si flori care scrie te iubesc si ii iei niste florii si o invti la o cafenea toate acestea vor costaste lucruri 100 sau 150 deci iti sfatuiesc sai iei aceste lucruri FUNDAhappyhappy

| Zoosk a răspuns:

Ca de la baiat la baiat..chiam`o pe la tine ...si nu stiu.fai o surpriza un colaj cu poze cu voi smug sau sa o saruti pasional...sau sa te culci cu ea in sensu de a dormi nu de a face sex. Apoi la chesti materiale.Cumaparai o perna pe care sa scrii "Pentru dragostea/iubirea mea Numele ei" Sau.Un lantic cu numele tau :X. Bafta!

| Anonymousone a răspuns:

Ceas, rama foto digitala, ursulet, decoratiune florala cu balon cu heliu.big grin Bani sa ai laughing